HAKKIMIZDA

2010 yılında İstanbul genelinde tüm ev ve iş yerlerine boya badana hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş kapsamlı bir firma olma özelliği göstermekteyiz. Çalışma alanlarımız boya, badana, alçı, astar, sıva hizmetleridir.

Kusursuz güzellik ve benzersiz kalite ile yaşam alanlarınızı şekillendiren firmamız ile sizlere hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlamaktayız. Alçı, sıva ve astar çekiminde kaliteli malzemeler ile çalışmalarımızı sağladığımız için, profesyonel ekibimiz ile dayanıklılığı müşterilerimize sunma avantajını sağlamaktayız. Bu hizmeti sağlarken de müşterilerimizin cebini düşündüğümüz için yıllara meydan okuyan bir firma haline gelmiş bulunmaktayız.

İstanbul genelinde bütün semt ve ilçelere sağladığımız hizmet sayesinde boya badana ve tadilat işlerini en uygun fiyata ve en kapsamlı şekilde yapmaktayız.  İş yaşamımızda yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun şekilde boya badana dizaynları yapmak ve tasarımlarımızı sunmaktayız.  Çalışmakta olduğumuz boya badana ustaları yılların deneyim ve tecrübeleri ile çalışmak ta olan uzman personellerdir.

Boya badana sektöründe randevu hizmetlerimizden faydalanarak uygun fiyat avantajlarımızdan rahatlıkla yararlanmanız mümkündür. 10 yıldır boya badana hizmeti sektöründe sizlere daha kalıcı çözümler sunmak ve memnuniyetinizi sağlamak amacındayız. Randevu hizmetimiz ile en iyi fiyat anlayışını bir araya getirmiş bulunmaktayız. Kaliteli ürünleri ve hizmetleri satın alma sürecini firmamız ile hızlandırmanız mümkündür. Boya badana işleriniz için en kısa sürede bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.