HİZMETLERİMİZ

Duvar Tadilat

Alanında uzman olan boyacı ustalarımız duvar tamiratı ve duvar onarımı konusunda bir numaradır. Bunu sizler de boyacı ustalarımız ile çalışarak görebilirsiniz. Bir duvarı eskiden olduğu gibi sağlam ve muhteşem görünümüne kavuşturmak firmamız bünyesinde çalışan boyacı ustalarımızın işidir.

Duvar Tadilat Ücretleri

Tadilat işleri belirlenirken, boya badana fiyatları da göz önünde bulundurulmaktadır. Duvar tamiratı ya da tadilatı yapmak çok kapsamlı bir iş olduğu gibi aynı zamanda boya badana işinden de ayrı düşünülemez. Firmamız tamirat ücretlerinde en ucuz işçilik ile çalışmaktadır. İstanbul’ da boya badana tamirat için ücret konusunda en uygun fiyatları barındıran firma olmaktan gurur duymaktayız. Kaliteli işleri müşterilerimize en uygun koşullarda sunabilmek için müşteri memnuniyeti vizyonumuzu her zaman göz önünde bulundurmaktayız.

Tadilat ücretleri için isteklerinizi belirleyerek kapsamlı bir fiyat aralığı alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmak olmalıdır.

Duvar Tadilat İşlerini Kimler Yapabilir?

Uzman personellerimizin yıpranmış ya da büyük çapta zararlar görmüş duvarlarınızı tamir etmesi için sizler de ustalarımızın tamirat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Kırılan ya da onarıma ihtiyaç duyan yapı malzemelerinizin her türlü tamiratı yapılır ve kullanım ömrü dolmaya yakın dahi olsa o ürünü tıpkı ilk günkü gibi kullanıma hazır hale getiririz. Sizler de iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

BOYA BADANA

Boya badana yapmadan önce koruma örtülerini, süpürgelik kapı bantlarını yerleştirip tadilatları yapıyoruz. Duvarda kazınması gerekli bölümleri kazıyoruz ve duvarı pürüzsüz hale getiriyoruz. Gerekli dönüşümlerde astar yapıp boya uygulamasına geçiyoruz.

Boya badana işlerinizde boya alçı uygulama Alanında uzman ekibimiz boya badana işlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet profesyonel çalışma sistemi ile hizmet sunmaktayız..

Boya Badana Nasıl Yapılır

1 Boya badana uygulamasına başlanmadan eviniz eşyalı ise evdeki tüm eşyalar bulundukları üzeri örtülür.

2 Parke süpürgelikleri maskeleme bandı ile bantlanır.

3 Parkelerin toza kire ve boya dökülmelerine karşı için kaplanır.

4 Duvarlarda kabarma çatlama çivi delikleri çok iyi bir şekilde onarılarak boya uygulamasına sonra yama gibi gözükmesini önlemiş oluruz .

5 Tavanlar iki kat tavan boya uygulaması yapılır .

6 En son duvarlara en az iki kat boya uygulanır .

7 Boya işi bittiğinde maskeleme bantları sökülür yere serili poşetler toplanır

ALÇI SIVA NEDEN TERCİH EDİLİR

Nem ve küf kokusu oluşturmaz. Çünkü nefes alabilen malzemelerden üretilmektedir. Duvar nefes alabildiği için; nem ve bakteri oluşumu, küf oluşumu engellenmektedir. Tabi bu uygulamayı yaparken alçı sıva malzemelerinin kalitesi de önem arz etmektedir.Binanı almış olduğu darbe sonucunda hemen alçı sıva ile onarım işlemi yapılarak üzerine boya atıldığı takdirde pürüzsüz yüzey elde edilmesi kolay ve ekonomik olmaktadır.Alçı sıva yapılan bir duvar yüzeyinde tek kat boya yapılması yeterlidir. Çünkü hem beyaz renkli olması sebebi ile boyanın rengini gösterir hem de pürüzsüzlük ve kat dokusu verdiği için ikinci kat boyaya ve son kat boyalarına ihtiyaç duyulmadan tek kat boya yapmaya olanak sağlar. Bu durum da ekonomik olması yönüyle önemlidir ve her boyacının tercih ettiği bir malzemedir.

ALÇI SIVA İŞLERİ

Kışın enerji tasarrufu sağlamaya imkan verir. Kara sıva yapılan maddeye göre alçı sıva daha yalıtkan bir yapıya sahiptir. Işığı emmez ve yansıtılmasına olanak sağlar. Ayrıca yakıttan da tasarruf yapılmasını sağlar. Kara sıva yapılan evlere göre, alçı sıva yapılan evler saha çabuk ısınmaktadır. Bu ısı korunumu da uzun süre sağlanmaktadır.

Sağlıklı olması yönü ile gündeme gelmektedir. Cilt ile temasında bir sıkıntı yaratmaz. Kanserojen maddelerden oluşmamaktadır. Ayrıca alçı sıva yapılan yerlerde havalandırma işlemleri daha kolay olmaktadır. Bu nedenle sağlık açısından da tercih edilmektedir.

Binalarda oluşan deprem güvenliklerine önlem olarak kullanılmaktadır. Yoğunluk olarak incelendiğinde kara sıvaya göre daha ince ve ağırlık olarak az bir madde olmasından kaynaklı depremde oluşabilecek hasarlarda ciddi zararlar vermez. Özellikle İstanbul gibi bir yerde, beklenen büyük Marmara depremine karşı bir önlem niteliğinde tüm yeni inşaat binalarında alçı sıva kullanılması oluşabilecek risklerin önüne geçilmesini etkilemektedir.

Bizimle iletişime geçmek amacıyla telefon numaralarımızdan irtibata geçmeniz mümkündür.